Apie Mus

Degikliu-remontasOreivystė Lietuvoje, per paskutinius 20 metų, sparčiai plėtėsi. Oro balionų kasmet daugėjo, todėl savo veiklą pradėjo „Balloonservice“.

Mūsų patirtis siekia jau virš 25 metų. Iš pradžių buvo skraidinami tik keleiviai, vėliau veikla pradėjo plėstis. Nes skrydžiams naudojami oro balionai, kaip ir visa kita technika reikalavo (ir iki šiol reikalauja) techninės priežiūros. Štai kodėl 2005 metais „Balloonservice“ gavo savo pirmąjį techninės priežiūros sertifikatą iš „Cameron Balloons“ įmonės.

Šiandien „Balloonservice“ gali pasiūlyti ne tik keleivių skraidinimo, bet ir kitokias paslaugas. Pas mus atliekama: oro balionų remontas, reklama ant oro baliono, techninė apžiūra. Kaip ir smulkesni darbai, tokie kaip degiklių remontas, krepšių pynimas ar renovacija bei oro balionų kupolų persiuvimas ir kitoks remontas. Priklausomai nuo kliento poreikių. Mes taip pat išrašome ir EASA 1 formą, kuri atitinka visus Europos Sąjungos keliamus reikalavimus.

Visos išvardintos paslaugos yra atliekamos „Balloonservice“ patalpose, kurios yra įsikūrusios viename iš seniausių ir dar veikiančių Europos oro uostų (Lietuvos Kauno Aleksoto oro uosto teritorijoje). Beje, Kauno Dariaus ir Girėno oro uostas neseniai atšventė 90 –metį.

Džiaugiamės, kad „Balloonservice“ – vieninteliai Baltijos šalyse, siūlantys tokio pobūdžio paslaugas. Per daugelį savo gyvavimo metų sukaupėme didžiulį savo klientų pasitikėjimą, nes visada suteikiame tik aukščiausios kokybės paslaugas!