Apie Mus

Degikliu-remontasOreivystė Lietuvoje, per paskutinius 20 metų, sparčiai plėtėsi. Oro balionų kasmet daugėjo, todėl savo veiklą pradėjo „Balloonservice“.

Mūsų patirtis siekia jau virš 25 metų. Iš pradžių buvo skraidinami tik keleiviai, vėliau veikla pradėjo plėstis. Nes skrydžiams naudojami oro balionai, kaip ir visa kita technika reikalavo (ir iki šiol reikalauja) techninės priežiūros. Todėl 2005 metais „Balloonservice“ gavo techninės priežiūros sertifikatą iš „Cameron Balloons“ įmonės.

Šiandiena „Balloonservice“ gali pasiūlyti ne tik keleivių skraidinimo, oro balionu, bet ir remonto bei techninės priežiūros paslaugas. Mūsų paslaugų spektras – platus. Tai degiklių remontas, krepšių pinimas, kupolų siuvimas ir remontas, reklamų gamyba ir užsiuvimas ant oro baliono. Taip pat atliekame oro balionų kasmetinę techninę apžiūrą.

Visa veikla yra atliekama „Balloonservice“ patalpose, kurios yra įsikūrusios viename iš seniausių ir dar veikiančių Europos oro uostų (Lietuvos Kauno Aleksoto oro uosto teritorijoje). Beje, Kauno Dariaus ir Girėno oro uostas neseniai atšventė 90 –metį.

„Balloonservice“ – vienintelis Baltijos šalyse, siūlantis tokio pobūdžio paslaugas.